Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Bloo Crane

Bloo Crane to dwójka artystów tworzących połączenie chwytliwych melodii, house’u oraz electropopu. Duet składa się̨ z wokalisty i tekściarza Michała Polańskiego oraz producenta muzycznego Krzysztofa Kołodziejczyka. Pomimo rożnych gustów muzycznych, ich dwa pozornie odmienne światy zderzają̨ się̨ ze sobą̨, tworząc taneczny mix.

 

Zespół powstał w 2016 roku w Krakowie, dwa lata później stał się̨ częścią̨ projektu My Name Is New wytwórni Kayax, współpraca szybko zaowocowała kontraktem fonograficznym.

 

Debiutancki album „Bloo Feelings” to energetyczny wybuch elektronicznych brzmień́, poruszających do tańca. Lirycznie to jednak opowieść́ o uczuciach, z którymi mierzy się̨ każdy z nas. Samoakceptacja, odkrywanie swojej seksualności, frustracja, czy niepokój to problemy z którymi boryka się̨ wiele osób. „Bloo Feelings” to podróż̇ przez te uczucia, opakowane i zamknięte w barwną kreację, którą̨ artyści chcą̨ się̨ podzielić́, pokazując tym samym, że nikt z nas tak na prawdę̨ nie jest osamotniony w tym co odczuwa.

Pliki do pobrania

Kontakt

Manager
Anna Wilkus
tel. +48 535 528 344
e-mail: bloocrane@gmail.com

Nadchodzące wydarzenia

następne


Teledyski